Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності у складі:

Голова комісії: Максимченко Олена Михайлівна

Члени комісії: Шаповал Інна

Дрозд Геннадій Федорович

Огнівенко Михайло Анатолійович

Бялий Андрій Володимирович

Постійна комісія із земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища у складі:

Голова комісії: Марчан Олена Василівна

Члени комісії: Астапенко Олег Володимирович

Куксач Олександр Миколайович

Узнач Олександр Васильович

Червяк Віталій Васильович

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, архітектури та з питань  надзвичайних ситуацій у складі:

Голова комісії: Безлюдний Сергій Олександрович

Члени комісії: Максименко Олександр Олексійович

Жир Андрій Петрович

Дятел Микола Васильович

Ворона Юрій Вікторович

Постійна комісія з питань регламенту, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, питань соціального захисту населення, законності і правопорядку та депутатської етики у складі:

Голова комісії: Марчан Світлана Валентинівна

Члени комісії: Максименко Надія Дмитрівна

Набок Ольга Іванівна

Костюченко Андрій Терентійович

Репех Марія Павлівна

Постійна комісія з питань захисту прав дитини у складі:

Костильов Валерій Миколайович  - селищний голова, голова комісії.

Петренко Юрій Олексійович - заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради, заступник голови комісії.

Маринець Валентина Миколаївна - начальник служби у справах дітей селищної ради, секретар комісії.

Член комісії:

Грищенко Тетяна Миколаївна - начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради.

Гутник Юлія Сергіївна - начальник відділу культури та туризму селищної ради.

Копич Олексій Олексійович - старший дільничний інспектор Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області.

Оздоєва Наталія Федорівна - директор КЗ «Центр надання соціальих послуг»  селищної ради.

Стельмах Юлія Дмитрівна - начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради.

Ткач Тетяна Григорівна - завідувачка Любецької амбулаторії загальної сімейної медицини.

Купрієнко Галина Олексіївна – начальник відділу соціального захисту населення селищної ради.