П.І.П

Посада

Костильов Валерій Миколайович

liubech_kostylev@cg.gov.ua

Селищний   голова

Слободська Алла Іванівна

liubech_slobodska@cg.gov.ua

Секретар селищної ради

Петренко Юрій Олексійович

liubech_petrenko@cg.gov.ua

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Шокур Катерина Павлівна

liubech_pv@cg.gov.ua

Староста Павлівського старостинського округу

Бакалійко Юлія Миколаївна

liubech_mal@cg.gov.ua

Староста Малинівського старостинського округу

Левченко Олена Віталіївна

Староста Смолигівського старостинського округу

Симонова Олена Володимирівна

Староста Тарасо-Шевченківського старостинського округу
Висоцька Наталія Володимирівна Староста Мохначівського старостинського округу
Клюйко Тетяна Миколаївна Староста Великозліївського старостинського округу
Пігор Олександра Іванівна Староста Неданчицького старостинського округу
Хвостик Олена Володимирівна Староста Губицького старостинського округу
 

Відділ організаційно-кадрової роботи

Костюк Наталія Миколаївна

liubech_nkostuk@cg.gov.ua

Начальник відділу

  Моренець Ніна Михайлівна Головний спеціаліст
 

Загальний відділ

Шалупня Наталія Михайлівна

liubech_shalupnia@cg.gov.ua

Діловод

Атрощенко Вікторія Олександрівна

liubech_atroschenko@cg.gov.ua

Оператор комп’ютерного набору

Жир Валентина Іванівна

Діловод Смолигівського старостинського округу

Крижанівська Наталія Іванівна

Діловод Павлівського старостинського округу

Литвиненко Оксана Михайлівна Діловод Малинівського старостинського округу

Бобровник Світлана Володимирівна

Діловод Мохначівського старостинського округу
  Вовк Валентина Леонідівна Діловод Тарасо-Шевченківського старостинського округу
Лисенко Ніна Михайлівна Діловод Неданчицького старостинського округу
Коробок Наталія Віталіївна Діловод Губицького старостинського округу

Шаповал Інна Миколаївна

liubech_shapoval@cg.gov.ua

Діловод-архіваріус
  Фінансовий відділ

Разуван Тетяна Іванівна

liubech_razuvan@cg.gov.ua

Начальник відділу

Власко Альона Григорівна

liubech_vlasko@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Шпеко Наталія Олександрівна

liubech_shpeko@cg.gov.ua

Начальник відділу -  головний бухгалтер

Пилипенко Ольга Святославівна

liubech_pilipenko@cg.gov.ua

Заступник начальника відділу - заступник головного бухгалтера

Струніна Олена Петрівна

liubech_strunina@cg.gov.ua

Спеціаліст І категорії - бухгалтер

Водоп'янова Олена Володимирівна

liubech_vodopianova@cg.gov.ua

Головний спеціаліст

Литвин Ірина Олексіївна

liubech_litvin@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Відділ комунальної власності, земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Шульга Людмила Миколаївна

liubech_shulga@cg.gov.ua

Начальник відділу

Люшня Ігор Леонідович

liubech_lyshna@cg.gov.ua

Головний спеціаліст

Чікірісова Катерина Ігорівна

liubech_chikirisova@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Стельмах Юлія Дмитрівна

liubech_stelmah@cg.gov.ua

Начальник відділу

Жир Ганна Геннадіївна

liubech_zhir@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
  Пархомчук Тетяна Михайлівна Головний спеціаліст
 

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту

Грищенко Тетяна Миколаївна

liubech_grischenko@cg.gov.ua

Начальник відділу

Баран Анастасія Сергіївна

liubech_nechval@cg.gov.ua

Головний спеціаліст

Мартиненко Оксана Миколаївна

liubech_martynenko@cg.gov.ua

Головний спеціаліст

Костюк Леонід Миколайович

liubech_lkostuk@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
  Велігорська Світлана Віталіївна Головний спеціаліст
  Пилипенко Євгеній Григорович Водій
  Звонок Михайло Васильович Водій
  Черв'як Віталій Васильович Водій
  Теремецький Юрій Миколайович Водій
 

Служба у справіх дітей

Маринець Валентина Миколаївна

liubech_marynec@cg.gov.ua

Начальник служби

  Юридичний відділ

Судак Олена Олександрівна

liubech_sudak@cg.gov.ua

Начальник відділу

Теремецький Микола Вячеславович

liubech_teremeckiy@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
  Відділ культури та туризму

Гутник Юлія Сергіївна

liubech_gytnik@cg.gov.ua

Начальник відділу

  Відділ соціального захисту населення
  Купрієнко Галина Олексіївна Начальник відділу
  Стрельцова Віта Михайлівна Головний спеціаліст
 

Господарчий відділ

Бабій Володимир Володимирович Завідувач господарства
  Шаповал Ігор Олександрович Механік
  Полегенько Валерій Володимирович Водій
  Куксач Євгеній Олександрович Електрик
  Лут Сніжана Євгеніївна Прибиральник службових приміщень
 

Грищенко Інна Михайлівна

Прибиральник службових приміщень

 

Леоненко Світлана Василівна

Прибиральник службових приміщень

 

Брехун Інна Йосипівна

Прибиральник службових приміщень

 

Полосьмак Наталія Дмитрівна

Прибиральник службових приміщеннь

 

Брагида Тамара Хомівна

Прибиральник службових приміщень

  Дідок Станіслав Миколайович  Сторож