Любецька громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Структура апарату Любецької селищної ради

 

П.І.П

Посада

Костильов Валерій Миколайович

liubech_kostylev@cg.gov.ua

Селищний   голова

Слободська Алла Іванівна

liubech_slobodska@cg.gov.ua

Секретар селищної ради

Петренко Юрій Олексійович

liubech_petrenko@cg.gov.ua

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Тризна Світлана Петрівна

liubech_trizna@cg.gov.ua

Керуючий справами виконавчого комітету

Шокур Катерина Павлівна

liubech_pv@cg.gov.ua

Староста Павлівського старостинського округу

Бакалійко Юлія Миколаївна

liubech_mal@cg.gov.ua

Староста Малинівського старостинського округу

Левченко Олена Віталіївна

Староста Смолигівського старостинського округу

Симонова Олена Володимирівна

Староста Тарасо-Шевченківського старостинського округу
Висоцька Наталія Володимирівна Староста Мохначівського старостинського округу
  Клюйко Тетяна Миколаївна Староста Великозліївського старостинського округу
Пігор Олександра Іванівна Староста Неданчицького старостинського округу
Хвостик Олена Володимирівна Староста Губицького старостинського округу
 

Відділ організаційно-кадрової роботи

Костюк Наталія Миколаївна

liubech_nkostuk@cg.gov.ua

Начальник відділу

 

Загальний відділ

Безлюдна Марія Вікторівна

liubech_bezludna@cg.gov.ua

Начальник відділу

Атрощенко Вікторія Олександрівна

liubech_atroschenko@cg.gov.ua

Оператор комп’ютерного набору

 

Жир Валентина Іванівна

Діловод Смолигівського старостинського округу

 

Крижанівська Наталія Іванівна

Діловод Павлівського старостинського округу

Шалупня Наталія Михайлівна

liubech_shalupnia@cg.gov.ua

Діловод

  Литвиненко Оксана Михайлівна Діловод Малинівського старостинського округу
 

Бобровник Світлана Володимирівна

Діловод Мохначівського старостинського округу
  Семенюк Галина Анатоліївна Діловод Тарасо-Шевченківського старостинського округу
  Лисенко Ніна Михайлівна Діловод Неданчицького старостинського округу
  Коробок Наталія Віталіївна Діловод Губицького старостинського округу
  Фінансовий відділ
 

Разуван Тетяна Іванівна

liubech_razuvan@cg.gov.ua

Начальник відділу
 

Гегеха Тамара Миколаївна

liubech_gegeha@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Власко Альона Григорівна

liubech_vlasko@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

Шпеко Наталія Олександрівна

liubech_shpeko@cg.gov.ua

Начальник відділу -  головний бухгалтер
 

Пилипенко Ольга Святославівна

liubech_pilipenko@cg.gov.ua

Заступник начальника відділу - заступник головного бухгалтера
 

Струніна Олена Петрівна

liubech_strunina@cg.gov.ua

Спеціаліст І категорії - бухгалтер
 

Водоп'янова Олена Володимирівна

liubech_vodopianova@cg.gov.ua

Головний спеціаліст

 

Литвин Ірина Олексіївна

liubech_litvin@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Відділ комунальної власності, земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Бондаренко Оксана Павлівна

liubech_bondarenko@cg.gov.ua

Начальник відділу

 

Люшня Ігор Леонідович

liubech_lyshna@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Шульга Людмила Миколаївна

liubech_shulga@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Стельмах Юлія Дмитрівна

liubech_stelmah@cg.gov.ua

Начальник відділу
 

Жир Ганна Геннадіївна

liubech_zhir@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту

Грищенко Тетяна Миколаївна

liubech_grischenko@cg.gov.ua

Начальник відділу

Нечваль Анастасія Сергіївна

liubech_nechval@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Мартиненко Оксана Миколаївна

liubech_martynenko@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Костюк Леонід Миколайович

liubech_lkostuk@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
  Мороз Олег Віталійович Механік
  Пилипенко Євгеній Григорович Водій
  Звонок Михайло Васильович Водій
  Черв'як Віталій Васильович Водій
  Теремецький Юрій Миколайович Водій
 

Служба у справіх дітей

Маринець Валентина Миколаївна

liubech_marynec@cg.gov.ua

Начальник служби

  Юридичний відділ
 

Судак Олена Олександрівна

liubech_sudak@cg.gov.ua

Начальник відділу
 

Теремецький Микола Вячеславович

liubech_teremeckiy@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
  Відділ культури та туризму
 

Гутник Юлія Сергіївна

liubech_gytnik@cg.gov.ua

Начальник відділу

 

Оздоєва Наталія Федорівна

liubech_ozdoeva@cg.gov.ua

Головний спеціаліст
 

Господарчий відділ

 

Безлюдний Сергій Олександрович

liubech_bezludniy@cg.gov.ua

Адміністратор системи

  Бабій Володимир Володимирович Завідувач господарства
  Лут Сніжана Євгеніївна Прибиральник службових приміщень
 

Грищенко Інна Михайлівна

Прибиральник службових приміщень

 

Леоненко Світлана Василівна

Прибиральник службових приміщень

 

Брехун Інна Йосипівна

Прибиральник службових приміщень

 

Полосьмак Наталія Дмитрівна

Прибиральник службових приміщеннь

 

Брагида Тамара Хомівна

Прибиральник службових приміщень

  Дідок Станіслав Миколайович  Сторож

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь