П.І.П

Посада

Костильов Валерій Миколайович

[email protected]

Селищний   голова

Слободська Алла Іванівна

[email protected]

Секретар селищної ради

Петренко Юрій Олексійович

[email protected]

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Шокур Катерина Павлівна

[email protected]

Староста Павлівського старостинського округу

Бакалійко Юлія Миколаївна

[email protected]

Староста Малинівського старостинського округу

Левченко Олена Віталіївна

Староста Смолигівського старостинського округу

Симонова Олена Володимирівна

Староста Тарасо-Шевченківського старостинського округу
Висоцька Наталія Володимирівна Староста Мохначівського старостинського округу
Клюйко Тетяна Миколаївна Староста Великозліївського старостинського округу
Пігор Олександра Іванівна Староста Неданчицького старостинського округу
Хвостик Олена Володимирівна Староста Губицького старостинського округу
 

Відділ організаційно-кадрової роботи

Костюк Наталія Миколаївна

[email protected]

Начальник відділу

  Моренець Ніна Михайлівна Головний спеціаліст
 

Загальний відділ

Шалупня Наталія Михайлівна

[email protected]

Діловод

Атрощенко Вікторія Олександрівна

[email protected]

Оператор комп’ютерного набору

Жир Валентина Іванівна

Діловод Смолигівського старостинського округу

Крижанівська Наталія Іванівна

Діловод Павлівського старостинського округу

Литвиненко Оксана Михайлівна Діловод Малинівського старостинського округу

Бобровник Світлана Володимирівна

Діловод Мохначівського старостинського округу
  Вовк Валентина Леонідівна Діловод Тарасо-Шевченківського старостинського округу
Лисенко Ніна Михайлівна Діловод Неданчицького старостинського округу
Коробок Наталія Віталіївна Діловод Губицького старостинського округу

Шаповал Інна Миколаївна

[email protected]

Діловод-архіваріус
  Фінансовий відділ

Разуван Тетяна Іванівна

[email protected]

Начальник відділу

Власко Альона Григорівна

[email protected]

Головний спеціаліст
 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Шпеко Наталія Олександрівна

[email protected]

Начальник відділу -  головний бухгалтер

Пилипенко Ольга Святославівна

[email protected]

Заступник начальника відділу - заступник головного бухгалтера

Струніна Олена Петрівна

[email protected]

Спеціаліст І категорії - бухгалтер

Водоп'янова Олена Володимирівна

[email protected]

Головний спеціаліст

Литвин Ірина Олексіївна

[email protected]

Головний спеціаліст
 

Відділ комунальної власності, земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Шульга Людмила Миколаївна

[email protected]

Начальник відділу

Люшня Ігор Леонідович

[email protected]

Головний спеціаліст

Чікірісова Катерина Ігорівна

[email protected]

Головний спеціаліст
 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Стельмах Юлія Дмитрівна

[email protected]

Начальник відділу

Жир Ганна Геннадіївна

[email protected]

Головний спеціаліст
  Пархомчук Тетяна Михайлівна Головний спеціаліст
 

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту

Грищенко Тетяна Миколаївна

[email protected]

Начальник відділу

Баран Анастасія Сергіївна

[email protected]

Головний спеціаліст

Мартиненко Оксана Миколаївна

[email protected]

Головний спеціаліст

Костюк Леонід Миколайович

[email protected]

Головний спеціаліст
  Велігорська Світлана Віталіївна Головний спеціаліст
  Пилипенко Євгеній Григорович Водій
  Звонок Михайло Васильович Водій
  Черв'як Віталій Васильович Водій
  Теремецький Юрій Миколайович Водій
 

Служба у справіх дітей

Маринець Валентина Миколаївна

[email protected]

Начальник служби

  Юридичний відділ

Судак Олена Олександрівна

[email protected]

Начальник відділу

Теремецький Микола Вячеславович

[email protected]

Головний спеціаліст
  Відділ культури та туризму

Гутник Юлія Сергіївна

[email protected]

Начальник відділу

  Відділ соціального захисту населення
  Купрієнко Галина Олексіївна Начальник відділу
  Стрельцова Віта Михайлівна Головний спеціаліст
 

Господарчий відділ

Бабій Володимир Володимирович Завідувач господарства
  Шаповал Ігор Олександрович Механік
  Полегенько Валерій Володимирович Водій
  Куксач Євгеній Олександрович Електрик
  Лут Сніжана Євгеніївна Прибиральник службових приміщень
 

Грищенко Інна Михайлівна

Прибиральник службових приміщень

 

Леоненко Світлана Василівна

Прибиральник службових приміщень

 

Брехун Інна Йосипівна

Прибиральник службових приміщень

 

Полосьмак Наталія Дмитрівна

Прибиральник службових приміщеннь

 

Брагида Тамара Хомівна

Прибиральник службових приміщень

  Дідок Станіслав Миколайович  Сторож