Благодійна акція “Готуємо дітей до школи”

Незабаром  настане  світле та  радісне свято для шкільної дітвори – перше вересня - День знань. Веселі, відпочилі після довгих літніх канікул прийдуть вони на шкільні подвір’я, щоб знову продовжувати навчання. Проте, для певної частини школярів, які виховуються у родинах, в яких є матеріальні труднощі воно буде не таким уже й радісним.

Звіт про результати організації та проведення внутрішнього оцінювання якості соціальних послуг за 2020 рік комунального закладу Центр надання соціальних послуг Любецької селищної ради

На території Любецької ОТГ діє    комунальний заклад Центр надання соціальних послуг Любецької селищної ради, який створено згідно Рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області від 27 червня 2019 року, який забезпечує соціальними послугами жителів  28 населених пунктів громади. В центрі працює 18 чоловік.

Презентація комунального закладу Центр надання соціальних послуг

30.07.2020 року Любецьку громаду відвідали гості з п'ятнадцяти областей України, які були ознайомлені з досягненнями і намірами громади, історією і красою нашого Любеча. Також відбулась і презентація комунального закладу Центр надання соціальних послуг Любецької селищної ради. Директор Центру докладно розповіла про досягнення і плани на майбутнє закладу. Наразі в Центрі працює три відділення: соціальної допомоги вдома; соціальної роботи для сім’ї дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах; відділення організації надання адресної натуральної допомоги. Також, в співпраці з волонтерами Юлією Гребнєвою та Мариною Кириєнко-Головач в червні 2020 року відкрили Любецький відокремлений підрозділ соціального проєкту Безкоштовного магазину «ДякуЮ». Всі відділення працюють злагоджено, в тісній співпраці, надаючи дванадцять із сімнадцяти базових соціальних послуг, передбачених Законом України №4607 «Про соціальні послуги» від 17.01.2019р. Сім’ї та поодинокі особи, які на даний час перебувають в складних життєвих обставинах завжди можуть розраховувати, що їм буде надана Центром кваліфікована допомога в самообслуговуванні, в пересуванні в побутових умовах, веденні домашнього господарства, в забезпеченні технічними засобами реабілітації. Потребуючі сім’ї отримають аналіз життєвої ситуації, послугу ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг, допомогу в оформленні або відновленні документів, в отриманні безоплатної правової допомоги. Останнім часом, в співпраці з Соціально-психологічним центром міста Славутича жителі громади, особливо сім’ї учасників АТО отримують кваліфіковану психологічну та юридичну допомогу. За сприяння Центру працевлаштовано протягом лютого-березня 5 осіб громади. Забезпечується тимчасовий догляд та виховання дитини з інвалідністю за місцем проживання. Цікавою формою роботи по наданню натуральної допомоги став магазин «ДякуЮ», відкритий в тісній співпраці з Центром і призначений забезпечувати потреби людей громади в отриманні послуги натуральної допомоги потребуючим жителям громади (одяг, взуття, засоби гігієни, підручники, іграшки тощо) так і адресної гуманітарної допомоги за попередніми заявами-проханнями. З увагою слухали гості розповідь директора Центру Костюк С.І. Багато питань було задано з конкретних видів діяльності, на які відповідали фахівець із соціальної роботи Н.Б. Головач та волонтер М. Кириєнко.