Продуктивно працюємо в рамках благодійної акції “Готуємо дітей до школи”

Дата: 26.08.2020 09:14

Сьогодні діти п’яти сімей, які знаходяться в СЖО, дякуючи Благодійникам, отримали одяг, взуття, предмети гігієни.

Колектив КЗ Центр надання соціальних послуг та  Безкоштовний магазин ДякуЮ дуже вдячні всім, хто відгукнувся за розуміння і реальну допомогу.

Загляньте в очі дітей – вони сяють від щастя!!! Заради цього слід творити добро!

Взяти участь в акції може кожен небайдужий. Для цього не обов’язково купувати нове шкільне приладдя – допомогти можна шкільними речами, що залишилися у Вас вдома після Ваших школяриків та якими вони вже не користуються: підручники, канцтовари, одяг, взуття та шкільні ранці у нормальному, чистому вигляді.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівця із соціальної роботи Н.Б. Головач за тел. 0678985476.