Любецька громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Порядок денний №Без номеру «Проєкти рішень дев'ятої сесії восьмого скликання»

Кількість переглядів: 50
Скликання: Восьме скликання
Сесія: Восьма сесія
Тип документу: Порядок денний
Дата: 16.08.2021
Автор: Слободська Алла Іванівна
Номер документу: Без номеру
Назва документу: Проєкти рішень дев'ятої сесії восьмого скликання
Прикріплені файли:
 1. Про внесення змін до рішення сесії від 24.12.2020р. «Про селищний бюджет Любецької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» (0.02 МБ)
 2. Про передачу комунального майна на праві господарського відання (0.03 МБ)
 3. Про звіт про виконання бюджету Любецької територіальної громади за I півріччя 2021року (0.03 МБ)
 4. Про матеріальну допомогу Кондрашевській Є.О. (0.02 МБ)
 5. Про матеріальну допомогу Леоненку П.О. (0.02 МБ)
 6. Про матеріальну допомогу на поховання (0.02 МБ)
 7. Про матеріальну допомогу Теремецькому Г.Г. (0.02 МБ)
 8. Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Любецької селищної територіальної громади (0.26 МБ)
 9. Про внесення змін до Положення про комунальний заклад Центр надання соціальних послуг Любецької селищної ради та затвердження його в новій редакції (0.06 МБ)
 10. Про прогноз бюджету Любецької територіальної громади на 2022-2024 роки (0.03 МБ)
 11. Про внесення змін до Програми «Молодь Любецької ОТГ» на 2021-2022 роки (0.02 МБ)
 12. Про ліквідацію сільських виборчих комісій (0.05 МБ)
 13. Про внесення змін до рішення селищної ради восьмого скликання «Про умови оплати праці селищного голови» (0.02 МБ)
 14. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Любецької селищної ради (0.03 МБ)
 15. Про матеріальну допомогу Кравцевій І.Д. (0.02 МБ)
 16. Про затвердження Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі/Громадський бюджет) Любецької селищної ради (0.03 МБ)
 17. Про затвердження Положення про громадські слухання на території Любецької селищної ради (0.03 МБ)
 18. Про постійне користування земельними ділянками (0.01 МБ)
 19. Про особливості оренди комунального майна на території Любецької територіальної громади Ріпкинського району Чернігівської області (0.08 МБ)
 20. Про внесення змін до договорів оренди земельних Ділянок невитребуваних земельних часток (паїв) колишнього ТОВ « МАЯК» (0.03 МБ)
 21. Про внесення змін до договорів оренди земельних Ділянок невитребуваних земельних часток (паїв) колишнього ТОВ « МАЯК» (0.03 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Самойленко О.М. (0.02 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Богачук Л.О. (0.03 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Вербицький Д.М. (0.03 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Антоненко А.О. (0.02 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Астапенко В.В. (0.02 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Астапенко І.В. (0.02 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Астапенко С.В. (0.02 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Атрощенко О.Ф. (0.02 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Висоцький В.А. (0.02 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Войтюк О.П. (0.02 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Войтюк С.Д. (0.02 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Денисенко І.М. (0.02 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Денисенко О.М. (0.02 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Дідовець В.І. (0.02 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Довбиш Д.Ф. (0.02 МБ)
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Дубік Н.В. (0.02 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Ігнатенко К.І. (0.02 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Ковальчук А.І. (0.02 МБ)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Ковальчук Ю.С. (0.02 МБ)
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Козлов Д.В. (0.02 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Козлова І.О. (0.02 МБ)
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Леоненко Г.М. (0.02 МБ)
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Леоненко Т.М. (0.02 МБ)
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Лук’яненко О.О. (0.02 МБ)
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Максименко Н.Д. (0.02 МБ)
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Маренець А.В. (0.02 МБ)
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Маренець Г.Г. (0.02 МБ)
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Матюша І.С. (0.02 МБ)
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Матюша Н.В. (0.02 МБ)
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Міннахматов О.Р. (0.02 МБ)
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Міннахматова Я.О. (0.02 МБ)
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Мозговенко Г.В. (0.02 МБ)
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Мозговенко К.С. (0.02 МБ)
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Неділя В.О. (0.02 МБ)
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Ольховик А.С. (0.02 МБ)
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Ольховик В.В. (0.02 МБ)
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Ольховик Л.М. (0.02 МБ)
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Опанасенко Н.П. (0.02 МБ)
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеннПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Протченко Н.І.я земельної ділянки у приватну власніст (0.02 МБ)
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Романов С.Л. (0.02 МБ)
 62. Про затвердження пПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Руденок В.В.роекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність (0.02 МБ)
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Седляр Л.В. (0.02 МБ)
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Сердюк З.М. (0.02 МБ)
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Сердюк О.Д. (0.02 МБ)
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Сіренька І.М. (0.02 МБ)
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Сіренька Н.О. (0.02 МБ)
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Сіренька Т.Є. (0.02 МБ)
 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Сіренька Ю.Л. (0.02 МБ)
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Смоліговець В.П. (0.02 МБ)
 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Смоліговець Н.М. (0.02 МБ)
 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Смоліговець Ю.А. (0.02 МБ)
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду Антоненко Б.П. (0.02 МБ)
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду Загрудній Н.В. (0.02 МБ)
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду Коршун К.М. (0.02 МБ)
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду Морозу В.В. (0.02 МБ)
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду Олійник О.О. (1/2 частки) та Олійник Н.О. (1/2 частки) (0.02 МБ)
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду ТОВ « ОСС Енерджи» (0.02 МБ)
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Тарарако І.В. (0.02 МБ)
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Тарасевич М.М. (0.02 МБ)
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Трихліб А.А. (0.02 МБ)
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Трофименко Л.М. (0.02 МБ)
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Тужик Є.М. (0.02 МБ)
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Усенко Г.Д. (0.02 МБ)
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального садівництва Федосов І.О. (0.02 МБ)
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Федяй С.М. (0.02 МБ)
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Фурданич Г.В. (0.02 МБ)
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Фурданич І.І. (0.02 МБ)
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Шмат В.І. (0.02 МБ)
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Юрченко Г.М. (0.02 МБ)
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Юрченко Т.М. (0.02 МБ)
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства Ященко Р.І. (0.02 МБ)
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Байрак Л.М.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо вста (0.05 МБ)
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Бобровник Х.М. (0.05 МБ)
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Бобровник Х.М. (0.05 МБ)
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у власність Бовда Н.В. (0.03 МБ)
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Гайова Н.В. (0.05 МБ)
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Гайова Н.В. (0.05 МБ)
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у власність Єрмоленко Л.В. (1/2 спільна часткова) та Дідовець С.В. (1/2 спільна часткова (0.03 МБ)
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у спільну часткову власність Кривопиша А.А. та Євфиць О.А. (0.03 МБ)
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Попок Л.Г. (0.06 МБ)
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у власність Решетник М.А. (0.03 МБ)
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у власність Тарарако О.А. (0.03 МБ)
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Татарін В.В. (0.05 МБ)
 105. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Б (0.03 МБ)
 106. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Д (0.03 МБ)
 107. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд К (0.03 МБ)
 108. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд П (0.03 МБ)
 109. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд С (0.03 МБ)
 110. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і с (0.03 МБ)
 111. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бабкіна А.Ю. (0.03 МБ)
 112. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Буленок Г.Я. (0.03 МБ)
 113. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Галицький В.В. (0.03 МБ)
 114. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гутник І.І. (0.03 МБ)
 115. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для городництва Дима Л.В. (0.03 МБ)
 116. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дубик Л.І. (0.03 МБ)
 117. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Єсипова Т.М. (0.03 МБ)
 118. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Жир М.М. (0.03 МБ)
 119. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ковтун Н.П. (0.03 МБ)
 120. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Козловська Г.В. (0.03 МБ)
 121. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Козловський О.М. (0.03 МБ)
 122. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Леоненко В.Г. (0.03 МБ)
 123. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лутченко О.В. (0.03 МБ)
 124. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мажуга Г.А. (0.03 МБ)
 125. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Маринець В.М. (0.03 МБ)
 126. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Меняйло Н.В. (0.03 МБ)
 127. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мироненко Д.В. (0.03 МБ)
 128. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мороз В.В. (0.03 МБ)
 129. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Руденок О.Ю. (0.03 МБ)
 130. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Свинчук Т.О. (0.03 МБ)
 131. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатвції основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, для пе (0.03 МБ)
 132. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смолев В.І. (0.03 МБ)
 133. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смоліговець Н.Г. (0.03 МБ)
 134. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смоліговець П.А. (0.03 МБ)
 135. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сокоринська Н.В. (0.03 МБ)
 136. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Строга Н.М. (0.03 МБ)
 137. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Хоменко І.І. (0.03 МБ)
 138. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Хоменко Л.П. (0.03 МБ)
 139. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Щербина Г.В. (0.03 МБ)
 140. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ященко Н.Г. (0.03 МБ)
 141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва (0.03 МБ)
 142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва (0.03 МБ)
 143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва (0.03 МБ)
 144. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв) ТОВ «ім. Попудренка» для надання в оренду (0.03 МБ)
 145. Про надання гр. Гайова Н.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 146. Про надання гр. Коваль Л.А. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 147. Про надання гр. Кордик Ю.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 148. Про надання гр. Кордик Ю.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 149. Про надання гр. Лут Л.М. (1/2 частки) дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 150. Про надання гр. Навара В.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 151. Про надання гр. Протченко В.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 152. Про надання гр. Рибалко О.М. (1/2 частки) та Третяк Роман Володимирович (1/2 частки) дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 153. Про надання гр. Зубаха Д.Ю. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 154. Про надання гр. Шуман В.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 155. Про скасування рішення селищної ради від 20.04.2021р «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жир М.М.» (0.04 МБ)
 156. Про внесення змін до Програми «Соціальний автобус» на території територіальної громади на 2021 рік (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь