В смт. Любеч для дітей нашої громади, дітей із сімей учасників АТО та дітей з сімей які потрапили в складні життєві обставини показали майстер-клас  фахівці соціально-психологічного центру м. Славутич. Діти власноруч шили з тканини м'яку іграшку ведмедика, та пізнали основи миловаріння. Активно допомагали в проведенні заходу начальник служби у справах дітей Нечваль А.С. та фахівець із соціальної роботи Стельмах Ю.Д. Майже дві години плідної роботи промайнули непомітно, з великим задоволенням всі поринули  в  творчий процес миловаріння. Кожен вибирав свій колір та свій аромат майбутнього мила... Не менш цікавим був майстер-клас із пошиття іграшки.   Не лише великий заряд позитиву та гарний настрій отримала дітвора цього дня, але й у кожного був свій ведмедик «Тедді» та по декілька шматочків ароматного мила.

З великим задоволенням та нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

За інформацією служби у справах дітей
 Любецької селищної ради.