Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 05.12.2018 11:41

Любецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-бухгалтера відділу фінансово-бухгалтерського забезпечення Любецької селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом не менше трьох років. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.

У  конкурсі   можуть  взяти  участь  громадяни   України,  які  знають  та вільно володіють державною мовою, мають навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена  особова  картка  (форма П-2ДС);
  • дві фотокартки розміром  4 х 6  см;
  • копія документа про освіту з додатком;
  • копія паспорта;
  • копія трудової книжки;
  • копія військового квитка ( у разі наявності );
  • електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік,  за встановленою формою,                          що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції                           ( далі НАЗК ) шляхом її заповнення на офіційному сайті НАЗК  та  роздрукована        з офіційного сайту у паперовому вигляді.

Документи на конкурс  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення  конкурсу за адресою:  смт Любеч, вул.Добринінська, 60.

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних  обов’язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знань законодавства  з урахуванням специфіки функціональних обов’язків, тощо  інформація надається за телефонами:   тел. 4-31-51,                     4-32-73.

Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади».v