Куди подівся банкомат?

Дата: 20.12.2018 20:51

Багатьох жителів громади розхвилювала ситуація, яка склалася в даний час з приводу демонтажу банкомата «Приватбанк» та подальша доля відділення в цілому.

За нашою інформацією КП «Комунальник» ще в жовтні місяці попередив своїм листом банк «Приватбанк» про закінчення договору оренди.

Всі звинувачення які надходять від Заліського С.В. на адресу селищної ради з приводу закриття відділення являються неправдивими. Любецька селищна рада готова надати приміщення, яке знаходиться на балансі селищної ради для розміщення відділення «Приватбанк», для того щоб люди і надалі могли користуватися послугами банку.

Адміністрація селищної ради

Коментарі:

Анонім
2018-12-25 17:13:39

Спасибо голове, за повышение налогов местных в 4-5 раз(в сравнении с дугими населенными пунктами)и то, что сумел разрушить все, что люди годами строили.

Анонім
2018-12-25 12:21:51

Тупо перед празникоми людей оставили без пенсий,зарплат просто без доступа средств .Ганьба....

2018-12-20 23:30:46

Банк и банкомат в Любече по-любому нужен, ведь очень много людей приезжай и для местных жителей это необходимость! Это же единственный банкомат на всю громаду!