Спортивні змагання на Дніпрі

Дата: 13.06.2019 08:03

12 липня на р. Дніпро відбулися спортивні змагання між дітьми, які відвідують пришкільні табори. У них взяли участь команди Любецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Тарасо-Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Малинівського ЗЗСО І-ІІ ст.

Змагання відкрились презентацією команд, які вразили суддівську колегію своєю креативністю та яскравістю номерів.
Родзинкою конкурсу було облаштування командами своєї території, яка неабияк вражала затишком та продуманістю деталей.
Такі конкурсні завдання як «Кенгуру», «Пінгвіни з м’ячами», естафета «Тачки» та «Струнка талія» підняли настрій всім присутнім.
Гарний настрій, купу позитивних емоцій отримали всі присутні на цьому спортивному заході, який відбувався за підтримки проекту «Громада для людини: підвіщення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».