Ігрове поле для пляжного волейболу

Дата: 02.08.2019 10:53

01 серпня на стадіоні селища Любеч відбулась зустріч представників селищної ради в особі заступника селищного голови з соціальних питань Буракової Лілії Олександрівни та начальника відділу освіти Грищенко Тетяни Миколаївни з гравцями молодіжної збірної команди з волейболу ВК «Любеч».

Уважно вислухавши хлопців було прийнято ряд важливих рішень. А саме: провести роботу з впорядкуванню ігрового поля для пляжного волейболу на стадіоні селища; завезти пісок на ігрове поле; придбати нову волейбольну сітку; придбати «антени» для волейболу; придбати розмітку для ігрового поля; придбати м’яч для пляжного волейболу; започаткувати в громаді турнір з пляжного волейболу з призовим фондом; в подальшому обладнати ще одне ігрове поле для пляжного волейболу. Зі своєї сторони хлопці пообіцяли сприяти та допомагати в роботі з облаштування майданчиків та подякували керівництву громади за сприяння в розвитку волейбольного спорту.