Від сьогодні водії повинні вмикати ближнє світло фар

Дата: 01.10.2019 11:02

З 1 жовтня по 1 травня водії всіх механічних транспортних засобів повинні вмикати денні ходові вогні, у разі їх відсутності – ближнє світло фар, повідомляють у прес-службі патрульної поліції  «З 1 жовтня по 1 травня водіям всіх механічних транспортних засобів необхідно вмикати  денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу повинне бути включене ближнє світло фар. Це правило є обов’язковою для виконання у будь-який час доби»  Ця умова ПДР дозволяє іншим учасникам дорожнього руху помітити водія, оскільки в цей період тривалість світлового дня скорочується, а також змінюються погодні умови, тому  виникає потреба підвищити рівень видимості машин для пішоходів та інших учасників руху. Це зменшить травматизм та загибель учасників дорожнього руху.