Шановні  члени виконавчого комітету,  працівники апарату Любецької селищної ради, депутати селищної ради та депутати всіх рівнів,  ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави нерозривно пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю своєї рідної землі.

Ви – ті, до кого приходять люди, до кого вони звертаються в першу чергу. Отже, на вас- найбільша відповідальність.

Тож зробимо все можливе, щоб кожен громадянин відчував свою значимість і повагу до себе в нашій територіальній громаді і всій країні.

А професійне свято – День місцевого самоврядування, нехай об’єднує нас у спільному бажанні зробити громадян багатими і щасливими, а села і селище – впорядкованими, розвиненими та квітучими.

Від усього серця бажаю вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, наснаги, витримки і оптимізму.

З повагою,

Селищний голова                                                                   С. Пінчук