Аукціон з продажу об'єкта державної власності

Дата: 09.07.2020 09:27

Незавершене будівництво одноквартирного житлового будинку з господарським блоком, с.Павлівка

Одноповерховий цегляний житловий одноквартирний будинок з прибудовою загальною площею 86,8 кв.м з цегляним фундаментом, кладка стін з керамічної та силікатної цегли виконана, перекриття із залізобетонних стін. Будівельна готовність згідно техпаспорту - 49%. Поряд з будинком розташовані: господарський блок площею 76,2 кв.м з керамічної цегли, змонтовані стіни висотою 2,5 м, дах перекритий шифером, будівельна готовність згідно техпаспорту - 63%; льох площею 16,7 кв.м – заглиблена споруда зі стінами з керамічної цегли і бетонних блоків, дах частково перекритий шифером, будівельна готовність згідно техпаспорту - 54%. Територія не огороджена, під’їзна дорога асфальтована. Об’єкт розташований в серединній зоні села, серед житлових приватних садиб. Земельна ділянка під об'єктом приватизації не сформована.
Звертаємо увагу, що на остаточну ціну продажу об’єкта буде нараховано ПДВ в розмірі, визначеному чинним законодавством України.

Детвльніше за посиланням - https://privatization.gov.ua