Фото без описуЗа кілька днів сніг засипав не на жарт. Складні погодні умови і дефіцит снігоочисної техніки стали актуальним питанням для багатьох громад України, в тому числі й Любецької.

Від імені селищного голови Валерія Костильова, виконавчого комітету, депутатського корпусу, жителів Любецької громади висловлюємо щиру подяку всім товариствам, колективам, приватним підприємцям, всім робітникам, керівникам, диспетчерам – за взаємодію, оперативне реагування, за небайдужість, активну життєву позицію, прагнення робити добро, а саме - за пророблену роботу з розчищення комунальних доріг та доріг загального користування від снігу. Старостам, які всіляко сприяли своєчасному чищенню вулиць в населених пунктах від снігу.

Дякуємо окремим жителям, які вийшли допомогти, - нехай у своїх дворах, біля будинків, почистити вулиці та вулички.

Добре, коли всі разом беруться за діло. Міцного здоров`я вам і щедрої ниви!

Висловлюємо щиру вдячність:

Директору ТОВ ім. Шевченка  Скроботову Євгену Анатолійовичу;

Начальнику МТС "Північ" ТОВ ім. Шевченка Ємельянову Олександру Юрійовичу;

Депутату округу №8 Червяку Віталію Васильовичу;

трактористам – машиністам: Кононовичу Миколі Михайловичу,

Єфіменку Олександру Васильовичу,

Морозу Станіславу Васильовичу,

Сопельняку Денису Сергійовичу ,

Канаф'єву Максиму Олександровичу;

Групі компаній «Грано Груп»;

СТОВ "Дружба- Нова" Компанії КЕРНЕЛ Курилі Миколі Михайловичу;

трактористу Томашу Олександру;

механізаторам Клименку Івану  та Коробку Сергію;

Директору ПП «Ясна-Плюс» Астапенко Олегу Володимировичу;

ТОВ «ПРОМКОМПЛЕКТ» Карцеву Віктору Вікторовичу;

ТОВ «МРІЯ» Павленку Андрію Миколайовичу;

ФОП Фещенку Михайлу Миколайовичу;

Директору ТОВ ТЕРРА-Агро-Північ Узначу Олександру Васильовичу;

Директору відділення №2 ТОВ ЧІМК Симончуку Олександру Васильовичу;

Директору Любецького психоневрологічного інтернату Солохненку Олександру Анатолійовичу;

Працівникам КП «Любецьке» та його директору Кореняку Сергію Михайловичу.

Ще раз висловлюємо подяку за допомогу та співпрацю в прибиранні доріг та вулиць від снігу всім жителям громади. Просимо зберігати спокій та проявляти терпіння у цій ситуації, адже техніка підприємств не може одночасно бути в декількох місцях.