Вебінар на тему: «Прозора приватизація: як легко придбати державну нерухомість для власної справи»

Дата: 26.03.2021 14:43

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

01 квітня п.р. о 14.00-15.00 за участі представників Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» відбудеться вебінар на тему: «Прозора приватизація: як легко придбати державну нерухомість для власної справи»

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

• Приватизація: як придбати державну нерухомість;
  • Нові правила оренди державного майна;
  • Можливості державної підтримки МСП.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=SPy5YLiet8s  у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.