На території Любецької ТГ діють карантинні обмеження «червоної зони»

Дата: 06.04.2021 15:33

Сьогодні відбулась розширена нарада з Любецьким селищним головою Валерієм Костильовим, на якій обговарювалися питання заборони червоного рівня епідемічної небезпеки та вживання всіх заходів, щоб протистояти інфекції коронавірусу згідно з постановою КМУ.

Кабмін України зобов'язав у "червоних" зонах коронавірусного карантину носити маски в громадських місцях, зокрема в парках, скверах, на площах та бульварах, а також пляжах і цвинтярах.

Важливо зазначити, що станом на сьогодні в Любецькій громаді зафіксовано 33 випадки захворювання на коронавірус.

Любецька селищна рада вживає всіх заходів, щоб протистояти інфекції коронавірусу згідно з постановою КМУ .

Носіть маски у громадських місцях, мийте з милом та дезінфікуйте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції та уникайте масових скупчень.

Не ризикуйте своїм здоров’ям, чи здоров’ям ваших близьких.