Хочете дізнатися як впливати на рішення в громаді — реєструйтеся на тренінг!

Запрошуємо на онлайн Тренінг "Механізми громадської участі" для громад Програми DOBRE в Чернігівській області.

???? Учасники тренінгу дізнаються як залучати мешканців громади до процесів прийняття рішень та за допомогою яких інструментів це можна робити.

Також на тренінгу представники громад:

? проаналізують інструменти участі, які вже є в громаді, та поговорять про ті, які можна запровадити на рівні громади;

? ознайомляться з формами залучення громадян;

? зрозуміють переваги та перспективи інструментів участі, важливість взаємодії влади та громади;

? спланують подальші дії щодо залучення громадян до процесів прийняття рішень в громаді.

Дати проведення тренінгів в громадах:

???? 24 травня з 14:00 до 18:00 - тренінг для Тупичівської та Любецької громад;

???? 27 травня з 10:00 до 15:00 - для Ніжинської та Менської громад;

???? 28 травня з 10:00 до 15:00 - для Новгород-Сіверської та Коропської громади;

???? 3 червня з 10:00 до 15:00 - для Сновської та Сосницької громади;

???? 4 червня з 10:00 до 15:00 - для Лосинівської та Корюківської громади.

?? Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/ndSLFjz59PMTwabv7

???? Захід відбудеться із залученням досвідченого тренера, який надасть знання для подальшого практичного використання. А представники громадськості дізнаються більше про способи впливу на прийняття рішень у своїй громаді.

До участі у тренінгу запрошуються громадські активісти, представники місцевого самоврядування, засобів масової інформації та особи, які зацікавлені в розвитку своєї громади.

?? Час проведення та посилання на захід в Zoom буде надіслано зареєстрованим учасникам.