Привітання ветеранів з 78-ю річницею вигнання нацистських окупантів з нашої рідної землі

Дата: 22.09.2021 10:38

21 вересня , Любецький селищний голова Валерій Костильов  та депутат Чернігівської  обласної  ради Леонід  Петров  відвідали ветеранів Другої світової війни Аніщенко О.І .(смт Любеч ),         Брагиду І.К. (с.Скитьки) , Байдака О.І. (с . Неданчичі) . Вони привітали їх з 78-ю річницею вигнання нацистських окупантів з нашої рідної землі . Подарували цінні подарунки та солодощі . Подякували за мужність і відвагу , за мир , який нам подарували .

Побажали їм і їхнім родинам здоров’я , добробуту , тепла і затишку , уваги рідних та довгих років життя .