25 вересня в  смт. Любеч пройшов мітинг до Дня визволення селища від німецько-фашистських загарбників під час Другої світової війни.

78 років промайнуло від того зловісного часу, а події Другої світової війни й досі не забуті. Вони печуть ранами в душах учасників війни та бойових дій, дітей війни та односельчан.

Вшанувати пам’ять полеглих в боях прийшли голова Любецької селищної ради Валерій Костильов, директор історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» Юрій Русанов, воїни АТО/ООС, воїни-афганці, керівники підприємств, установ та організацій, а також громадськість селища.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто визволяв наше селище від ворога у роки Другої світової війни та тими, хто у наш час віддав своє життя  за незалежність та територіальну цілість України в зоні проведення АТО.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих, після  чого у знак шани та пам’яті  всі присутні поклали квіти.