З Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2021 08:18

Служба у справах дітей вітає з Днем усиновлення всіх , хто причетний до цього свята: усиновителів, піклувальників, батьків-вихователів, прийомних батьків, колег!

Велика  вдячність за небайдужість до долі дітей, всім, хто розуміє наскільки важливим є виховання їх у повноцінних родинах, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину.

Завдяки Вам  підтверджується гасло «Чужих дітей не буває». Ви , шановні, кожного дня доводите цим дітям, свою любов і турботу, піклуєтесь про них, не залишаєтесь байдужими  до їх болю і страждань, вселяєте віру в добро, надію та справедливість, зігріваєте зранені малесенькі серця та душі своєю Любов’ю. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини у цьому житті і найбільшою винагородою для Вас стануть щасливі посмішки дітей. Адже бути батьками – це один з найважливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті людині , але водночас гідний старань.

Бажаємо Вам,  виконувати свою місію з Надією, Вірою, Любов’ю та Мудрістю!

Щастя та найкращої долі Вам і Вашим дітям!