Фото без описуВласники газифікованих помешкань на Чернігівщині активно готуються до опалювального сезону. Щоб він пройшов стабільно та безпечно, проводять технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових систем.

Майстер відділу технічного обслуговування АТ «Чернігівгаз» Олександр Терехов пояснює:  «При технічному обслуговуванні в багатоповерхівках найчастіше витоки трапляються на різьбових з’єднаннях і вимикаючих пристроях - через вплив погодних умов та тривалий час експлуатації систем газопостачання. Виявивши їх, фахівці одразу усувають».

Згідно з чинним законодавством, технічне обслуговування – це контроль стану внутрішніх систем газопостачання, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення та інші операції з утримання їх у справному та працездатному стані. Статистика свідчить - причиною більшості викликів аварійної газової служби 104 є витоки на внутрішніх мережах, які вчасно не пройшли технічне обслуговування. Такі мережі несуть потенційну небезпеку для мешканців

«Враховуючи досвід роботи в комунальному господарстві, ми розуміємо, що в багатоповерховому будинку є 2 потенційні небезпеки – ліфти і газ. При витоку газу може постраждати цілий будинок, тому з минулого року ми постійно проводимо обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у наших будинках. Ми надали перевагу «Чернігівгазу» як професіоналам, яким можна довірити нашу безпеку, які й до цього обслуговували будинки», - розповідає керуючий об’єднанням житлово-будівельних кооперативів Чернігова  Володимир Прищеп.

Закон України про ЖКГ передбачає, що технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у приватних оселях та багатоквартирних будинках здійснюється за рахунок власника чи співвласників. Для цього вони або управитель будинку мають укласти договір з профільною організацією. «Чернігівгаз» має 65-річний досвід роботи, відповідні дозволи,  ліцензії, кваліфікований персонал та необхідне обладнання. Компанія пропонує різні пакети послуг з ТО внутрішніх мереж і обслуговування газового обладнання для приватних та багатоквартирних будинків в залежності від потреб споживачів. Наразі ними вже скористалися 4 тисячі власників приватних осель, 100 багатоповерхівок та  близько тисячі юридичних осіб. Отримати інформацію про всі пакети послуг та замовити їх можна в Клієнтських просторах 104.ua, або в контакт-центрі 067 65 64 104, (0462) 61 62 04.

Довідка: АТ «Чернігівгаз» - газорозподільна компанія, яка здійснює свою діяльність на території Чернігівської області у співпраці з брендом РГК.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, у яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

АТ "Чернігівгаз" обслуговує 357 тисяч споживачів у категорії "населення" та 2028 промислових і комунальних об’єктів.  У 2020 році АТ «Чернігівгаз» доставило 587,4 млн куб.м газу. Загальна протяжність газопроводів, які обслуговує компанія, складає  14 тис. км.