Питання виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг знаходяться на постійному особливому контролі Уряду та керівництва Міністерства соціальної політики.

Напередодні опалювального сезону Мінсоцполітики проводиться постійний моніторинг ситуації щодо нарахування субсидій у регіонах.

„Ми повинні зробити все для того, щоб в опалювальному періоді люди вчасно отримали субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг”, - підкреслив заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

За підсумками роботи у вересні 2021 року чисельність одержувачів субсидій збільшилася на 100 тис. Якщо на початку місяця було 2,4 млн домогосподарств, то наразі – більше 2,5 млн сімей, які вже оформили житлову субсидію і отримують відповідну підтримку від держави.

За останній тиждень до органів соціального захисту населення надійшло понад 32 тис. заяв стосовно оформлення житлових субсидій. На початку вересня було більше 25 тис заяв за тиждень.

За прогнозними оцінками Мінсоцполітики, орієнтовно у цьому опалювальному періоді середній розмір субсидії становитиме близько 1900 – 2000 грн на домогосподарство. 

В окремих випадках житлові субсидії можуть сягати і 5,7 або 10 тис. грн. Зокрема, це стосується, в першу чергу, багатодітних сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу). 

Нагадаємо, для отримання субсидії звернутися можна в один із зручних способів, які домогосподарства вибрають самостійно: 

- звернутися до представника територіальної громади або ЦНАПу,

- звернутися до органу соціального захисту населення, 

- відправити документи через «Укрпошту», 

- онлайн на сайті Мінсоцполітики (потрібно мати електронні засоби ідентифікації).

Фото без опису