Економічною контррозвідкою СБУ в Чернігівській області заблоковано деструктивну діяльність антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Під координацією російських кураторів зловмисники вчиняли дії з метою захоплення державної влади. При цьому представники країни-агресора «втемну» використовували мирні акції та збори українських громадян, під час проведення яких підігрівали антивакцинаторські лозунги на заклики до антиконституційного заволодіння владою в Україні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках у вогні загинув чоловік У результаті синхронних дій одразу кількох підрозділів СБУ діяльність антиукраїнського угруповання припинено. Громадянину РФ – лідеру так званих антивакцинаторів Чернігівщини – повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального кодексу України й обрано запобіжний захід. Під час проведення обшуків у фігурантів злочинної діяльності співробітники СБУ вилучили: агітаційні листівки, заздалегідь підготовлені печатки для створення неконституційної територіальної громади, блокноти з розрахунками коштів на діяльність агітаторів, листування щодо підшукування зброї та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах, та плани на створення незаконних територіальних громад на території України з власною поліцією.