Шановні жителі громади!

Дата: 19.12.2021 11:01

Шановні жителі громади, дорослі і малеча !

Щиро вітаю Вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших свят. День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії й віри у своє краще майбутнє.

Найбільше цього свята чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Для нас це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у прекрасному дитячому світі, за найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші дитячі мрії, добрі справи та задуми.

Бажаю всім достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами та благословить на добрі справи!

З повагою селищний голова Валерій КОСТИЛЬОВ.