Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Дорогі жителі нашої громади!

15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-річницю з дня виводу військ з Афганістану.

В цей день ми згадуємо не лише ветеранів Афганської війни, але і співвітчизників, які брали участь в інших збройних конфліктах за межами країни, і тих, хто сьогодні захищає незалежність нашої держави на сході України. Вшановуємо їх героїзм і звитягу, захоплюємося найкращими людськими якостями наших земляків, що пройшли крізь  всі «гарячі точки» і не посоромили своєї честі та гідності.

Схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, хто загинув. Вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

Висловлюю слова глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок.

Шановні учасники бойових дій! Ви – взірець патріотизму для кожної чесної людини, приклад людської відданості, героїзму та мужності.

Від всього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні.

Хай над нашою рідною Україною завжди буде мирне та безхмарне  небо!

З повагою,

селищний голова Валерій КОСТИЛЬОВ