Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з чудовим родинним святом – Міжнародним днем сім’ї!

Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить нас на самостійну дорогу.
 Родина — це опора та надія  для кожної людини.  Саме рідні люди дарують нам відчуття впевненості в собі та натхнення на досягнення і перемоги.             Особливо тривожні часи сьогодні для мам, чиї сини та доньки обороняють нашу Україну. Низький доземний уклін, шановні батьки, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя відстоюють незалежність, мир та спокій нашої держави.  Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – Героїв України!  Для кожного з нас родина - це фортеця, це місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.  Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих та найближчих людей! Бажаю кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння.
Україні - матері – мирного неба й подальшого розквіту!

З повагою, голова селищної ради Валерій Костильов.