Роботу підрозділів міграційної служби

Чернігівської області відновлено!

Друзі, раді вам повідомити, про відновлення роботи з оформлення біометричних документів в підрозділах міграційної служби Чернігівської області з 23 травня 2022 року.

У зв’язку з територіальною близькістю до державного кордону з країною агресором, тимчасово не здійснюють прийом документів наступні підрозділи:

• Городнянський сектор

• Новгород-Сіверський сектор

• Ріпкинський сектор

• Семенівський сектор

• Сновський сектор

Питання щодо відновлення роботи в повному обсязі вказаних підрозділів опрацьовується.

Разом з тим, повідомляємо, що всі підрозділи, без винятку:

• вносять відомості про дітей до закордонного паспорта одного з батьків;

• продовжують строк дії закордонних паспортів, як дорослим так і дітям, строком на 5 років;

• здійснюють вклейку фото до паспорта громадянина України по досягненню 25-ти, 45-ти років.

Також нагадуємо, що пошкоджено приміщення Новозаводського відділу у м. Чернігів (вул. Старобілоуська, 4-а), тому послуги надаватимуться у Деснянському відділі м. Чернігів (вул. Шевченка, 26).

Чернігівський відділ (вул. Шевченка 116-а) також зруйновано, тому послуги надаватимуться в Паспортному центрі (вул. Шевченка, 51-а)