ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПІДТРИМКИ ВЕДЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕТЕРАНАМИ ВІЙНИ ТА ЧЛЕНАМИ СІМЕЙ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

З метою забезпечення підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей, подальшої реадаптації та реінтеграції ветеранів війни до мирного життя через відповідні проекти у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД”

(постанова КМУ від 14.07.2021 N° 720) (Далі - Фонд).

Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проектів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їхньому працевлаштуванні.

У зв’язку з повномасштабною російською агресією на нашу державу, Фонд запустив спеціальний проект з макрофінансової допомоги бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.

Ветерани або члени сімей учасників бойових дій, які є фізичними особами-підприємцями або самозайнятими особами, стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на придбані для ведення власної справи товари.

Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно.

Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки:

1.    Зібрати необхідні документи:

копію (скан або фото) паспорта; довідки ВПО;

виписки чи витягу з ЄДР про статус ФОН чи самозайнятої особи; підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни; чеки на покупку товарів після 24.02.2022 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД;

2.    Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму: https://20000.mva.gov.ua/;

3.    Отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів).

Інформацію щодо такої підтримки можна отримати:

на офіційному сайті Фонду https://veteranfund.com.ua/ у Фейсбук https://www.facebook.eom/veteranfundua/posts/l 38413405450329