Шановні жителі Любецької  громади!

Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України. Це не просто чергове державне свято. Сьогодні ми шануємо символ самобутності нації, унікальний знак українського народу серед інших народів світу. Сьогодні саме під цим прапором наші бійці йдуть у двобій за справедливість, за мир на нашій землі, за чисте небо та святу правду! Бійці на передовій залишають підписи на прапорі, розповідаючи у такий нехитрий спосіб свою особисту історію боротьби за незалежність України. Тож цінуймо український прапор, бо це та проста річ, яка дозволяє нам відчувати себе сильними у своїй єдності, де б ми не були.

Я вітаю кожного жителя нашої громади з яскравим святом Державного Прапора. Бажаю усім нам добробуту, миру та процвітання Україні! Зі святом!