Фото без опису

Забіг в пам'ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”

Інформація про проведення Забігу

Патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ” - традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Забіг проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Забіг є  можливістю пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, подякувати та підтримати близьких наших Героїв, об’єднання ветеранів та діючих  військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв.

 

Завдання Забігу

  1. Вшанування пам’яті Героїв, які віддали життя за суверенітет та незалежність  України. Вдячність та підтримка сімей загиблих.
  2. Створення позитивного іміджу ветерана, формування та розвиток громадянського суспільства, основ самоорганізації серед ветеранів.
  3. Популяризація серед ветеранів здорового способу життя. Фізична та психологічна реабілітація ветеранів війни та діючих військовослужбовців. Пропаганда спортивної реабілітації серед ветеранів війни та діючих  військовослужбовців.
  4. Патріотичне виховання української молоді. Формування шанобливого ставлення до Героїв, що поклали своє життя за Україну.
  5. Забезпечення умов для розширення та закріплення традиції Забігу на всій території України.

 

Символ забігу 

Воїн-янгол ( Загиблі воїни - янголи які оберігають нас з неба), жовто-блакитна стрічка, яку бігун перетинає в русі - символ України, за яку воїн загинув. “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” - спонукає ставитись з повагою до живих та не забувати загиблих.