Велосипеди для соціальних працівників

Сьогодні, 19 вересня, відбулась важлива подія для працівників Комунального закладу  «Центру надання соціальних послу»г Любецької селищної  ради. З метою покращення якості та ефективності надання соціальних послуг мешканцям нашої територіальної громади, соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома, селищний голова Валерій Костильов  вручив 11 новеньких велосипедів.

На сьогоднішній день даним відділенням обслуговується 150 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, більшість з яких проживають у віддалених куточках нашої громади. Тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час, суттєво полегшує роботу, адже соціальні робітники доставляють своїм підопічним продукти харчування, господарські товари, ліки та інше.

Втілення даної концепції стало можливим завдяки сприянню Чернігівського обласного центру соціальних служб в особі директора Алли Кот .