Любецька селищна рада інформує про проведення другого обласного конкурсу патріотичних аматорських відеороликів до 31-ї річниці створення Збройних Сил України «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!» на призи начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для шкільної й студентської молоді.

Конкурс проводиться в три етапи.

• І етап (19 вересня – 31 жовтня) – прийом заявок та конкурсних робіт;

• ІІ етап (5 листопада – 18 листопада) – глядацьке голосування та підведення його підсумків для визначення конкурсних робіт-фіналістів;

• ІІІ етап (21 листопада – 27 листопада) – фінальне глядацьке голосування та оцінювання професійним журі робіт-фіналістів, підведення підсумків, визначення переможців Конкурсу.

Оголошення переможців конкурсу та вручення призів відбудеться в першій декаді грудня за окремим розпорядженням.

Конкурс проводиться дистанційно з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій та ресурсів.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Начальник відділу освіти , сім’ї , молоді та спорту Тетяна Грищенко