Шановні працівники соціальної сфери!

Від імені депутатського корпусу Любецької селищної ради, її виконавчого комітету та від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Ви щоденно опікуєтеся проблемами людей, забезпечуєте їх потреби, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення, насамперед, люди похилого віку та інваліди, ветерани, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Ми вдячні вам за вашу милосердну працю, за ваш вогник теплоти і добра в серці, чуйність, людяність, розуміння і увагу.

Прийміть щирі слова вдячності за самовіддане служіння людям та відданість роботі.

Бажаю усім миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку Ви робите!

З повагою

Любецький селищний голова                                      Валерій КОСТИЛЬОВ