Шановні жителі Любецької громади!!!

22 січня, щорічно, українці  святкують День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

В тяжких реаліях воєнного часу,  українські патріоти ціною власного життя  знову відстоюють ідею єдності, соборності та  цілісності власної країни. Вірю – наші мужні воїни, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу зламати дух українського народу, ми вистоїмо перед усіма складнощами та збудуємо сильну європейську країну – гідну наших дітей.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я,  миру, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, нових досягнень на благо рідної громади та України!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Слава Україні та її народові! Слава Героям!

З повагою, селищний голова                                  Валерій КОСТИЛЬОВ