Фото без опису

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію з виробництва оптових партій психотропів.

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України знешкодили нарколабораторію, організатори якої спеціалізувалися на виготовленні та збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах.

🔻За даними досудового розслідування до організації наркобізнесу причетні двоє мешканців Чернігівського району. Лабораторію з виготовлення психотропів вони облаштували у приватній будівлі на території домогосподарства.

🔻Необхідні компоненти для виготовлення психотропних речовин ділки закуповували через спеціалізовані інтернет-ресурси.

🔻Готову до продажу «продукцію» зловмисники реалізовували через розгалужену мережу дилерів на території області.

За оперативною інформацією, щомісяця ділки виготовляли від 3 до 5 кілограмів амфетаміну.

🔻Правоохоронці затримали зловмисників під час реалізації чергової парії «товару».

У ході обшуків за місцями проживання учасників групи виявлено понад 2 кілограми амфетаміну, близько 30 літрів рідких хімічних сполук, понад 5 кілограмів прекурсорів, лабораторне обладнання, кошти, отримані від реалізації психотропів та інші докази протиправної діяльності.

🔻У межах кримінального провадження, відкритого за ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, зловмисникам повідомлено про підозри у скоєнні зазначеного злочину. Триває досудове розслідування.

Заходи із викриття та блокування діяльності нарколабораторії здійснювали співробітники СБУ у Чернігівській області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.