Служба безпеки України виявила на прикордонні Чернігівщини два схрони з російськими боєприпасами. Про це повідомляє Головне управління СБУ у Чернігівській області на своїй Facebook-сторінці.

У результаті оперативних дій у покинутій будівлі, поблизу одного з військових об’єктів виявлено:

• 21 артилерійський снаряд калібру 30 мм;
  • бойові гранати;
  • 800 набоїв до стрілецької зброї.

Виявлені російські боєприпаси. ФОТО: СБУ у Чернігівській області.

Інший замаскований російський тайник знайдено у нежитловому приміщенні поруч із зерносховищем. Зі схрону вилучено два постріли до реактивних протитанкових гранатометів та пороховий заряд до них, а також набої калібру 7,62 мм.

"Контрдиверсійні заходи проводили співробітники СБУ у Чернігівській області. Встановлено, що окупанти приховали ці арсенали під час їхньої втечі від контрнаступу Сил оборони минулого року", — йдеться у повідомленні.

Наразі виявлені боєприпаси направлено на потреби підрозділів Збройних сил України.