21 квітня в приміщенні Любецької селищної ради відбувся тренінг «Тайм менеджмент – як планувати власний час», який провела Висіканець Наталія координаторка громадської організації «КримСОС» в Чернігівській області. Учасниками стали представники селищної ради та представники громадської організації Малинівка К, що діє на території громади. Під час зустрічі учасники мали змогу дізнатись дієві техніки планування для підвищення ефективності, поговорили, чому не завжди вдається дотримуватись планів, та як війна вплинула на збільшення завдань. Ознайомились з застосунками , які допомагають планувати, та раціонально використовувати час. Розібрались з технікою 10 хвилин, завдяки якій можна досягнути поставленої цілі. «З’їли» пиріг часу , а точніше на прикладі такого «пирога» проаналізували скільки часу використовується та на які завдання протягом життя. Під час дискусії визначили важливість виділяти час на планування та роздуми, на зустрічі з друзями та рідними, на навчання та підвищення рівня власної кваліфікації. Кожен з цих аспектів позитивно впливає на життя та ментальне здоров’я, що є надважливим в сучасних умовах. Такі зустрічі дають змогу учасникам розвантажитись, поглянути на звичні речі під іншим кутом та знайти потрібні ресурси для самовираження та самореалізації.