Фото без опису

Шановні мами!

   Щиро вітаю Вас зі  святом – Днем матері. За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти. Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній трубці, коли з того боку не відповідають. Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну. Молитви мільйонів українських матерів невидимим щитом вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

   Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

   У цей день хочу побажати перемоги, міцного здоров’я Вам і Вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті Вам від Богородиці!

  

З повагою,

селищний голова                                                                                                                                                  Валерій КОСТИЛЬОВ