Шановні мешканці Любецької громади!

Я радий вітати Вас з найважливішим святом нашої національної культури – Днем вишиванки. Це свято має велике значення для нашої нації, бо саме вишиванка є символом нашої культури, традицій та ідентичності, яка передається з покоління в покоління.

Кожна вишита сорочка – це як історія, що передається з ролу в рід, від матері до доньки, від батька до сина. І кожна сорочка має свою власну символіку та особливості, які відображають менталітет, традиції та історію українського народу. Саме в цей день ми єднаємося з нашими предками, зберігаємо нашу спадщину та гордо підтримуємо українську культуру.

Нехай це свято приносить усім нам радість, лад та єдність. Бажаю, щоб наші національні цінності, зокрема вишиванка, зберігалися впродовж усього життя, а наш народ мав міцну волю та стійкість, щоб зберігати і прославляти свою культуру.

З повагою,

Селищний голова                                                       Валерій КОСТИЛЬОВ