ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

УКРАЇНСЬКОГО ВЕТЕРАНСЬКОГО ФОНДУ МІНВЕТЕРАНІВ

Варто: підтримка ветеранського бізнесу”

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Старт прийому заявок  27 червня 2023 року

Останній день прийому заявок  13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Сума фінансування проектів:

Мінімальна запитувана сума на проект  500 000 грн

Максимальна запитувана сума на проект  3 000 000 грн

Хто має право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проектів?

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

• юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Програма Варто відбувається у конкурсному форматі. Учасники будуть захищати бізнес-проекти перед експертною радою.

Подати заявку на програму за посиланням:https://veteranfund.com.ua/contests/ varto-support-veteran-business/

Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту: uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua

У темі листа обов'язково вказувати: "Варто: підтримка ветеранського бізнесу”, або звертатися за номером телефону: +380 (98) 009 48 72

Український ветеранський фонд Мінветеранів