Фото без опису

Шановні жителі Любецької громади!

 

   Сьогодні, 27 липня, ми відзначаємо День медичного працівника України.

   Професія медика завжди була однією із найшановніших у світі. Люди у білих халатах лікують наші фізичні та душевні рани, приходять на допомогу у той момент, коли відчуваємо себе найбільш вразливими та беззахисними, і повертають нам сили, бадьорість та гарний настрій.

   За останні роки та місяці ми зрозуміли що професія медичного працівника – чи не найважливіша у світі. Медики врятували мільйони життів у пандемію коронавірусу і сьогодні рятують тисячі воїнів та мирних людей у війні, розв’язаній московською ордою.

   Перед медичними працівниками завжди поставало багато викликів і постійно з’являються нові. Але люди у білих халатах уміють їх долати. Адже, обираючи професію медика, вони присвячують своє життя служінню іншим людям, за що ми й дякуємо сьогодні.

   Тож хочемо ще раз подякувати усім медикам Любецької громади за вашу сумлінну працю, співчуття, доброзичливість до пацієнтів та відданість професії, попри будь-які труднощі. Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, добробут та вдячність від людей. Зі святом!

 

 

 

З повагою, Валерій КОСТИЛЬОВ