Любецька селищна рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, всі жителі громади в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – РЕЗАНА АНДРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА (18.05.1989 - 30.07.2023).

На  початку повномасштабного вторгнення Андрій  став за захист Незалежності України.

Службу ніс у складі роти протитанкових ракетних комплексів. Разом з побратимами віддано боронив Україну від загарбників, гідно захищаючи її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість.

Життя Героя обірвалося внаслідок обстрілу  під час виконання бойового завдання  в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Андрій назавжди залишиться в наших серцях таким як він був - доброзичливим, усміхненим, чесним, порядним, відповідальним, великим патріотом України.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати  близької людини.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
     Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій.
     Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
     Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Про дату та час поховання загиблого воїна повідомимо додатково …..