Фото без опису

Шановні жителі Любецької громади!

   29 серпня – День пам’яті захисників України. Цього дня ми віддаємо шану захисникам, які, боронячи нашу Батьківщину, віддавали своє життя за її свободу та незалежність.

  Війна з рашистськими загарбниками стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч українців — тих, хто безпосередньо знаходиться на території бойових дій, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекає вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

  Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші воїни, наші земляки, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

  Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати про героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Пам’ять про загиблих воїнів завжди буде жити в наших серцях. Адже Герої живі, поки жива пам’ять про них.

  В глибокій шанобі схилимо голову перед пам’яттю захисників України. Молитвою, добрим словом, згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

 СЛАВА УКРАЇНІ!

 Вічна пам'ять і Слава Героям!

 ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

 

З повагою, Валерій КОСТИЛЬОВ.