Шановні аграрії! Щиро вітаю керівників та трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерські господарства Любецької громади, ветеранів галузі з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Ваша праця безперервна, як саме життя, важлива і благородна, адже з маленького хлібного зерняти починається потужність і сила українського села, нашої громади, української  держави.

Сільськогосподарська галузь є основною на теренах громади,  вона забезпечує надходження до місцевого бюджету, надає робочі місця жителям нашої громади, несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність, працюють згідно соціальних угод, розвивають населені пункти.

Щира подяка Вам за надану допомогу і співпрацю! Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи!

Від щирого серця бажаю, щоб Ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Спасибі Вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту, за розуміння та співпрацю у цей складний час!

Нехай Вас оминають природні стихії, а Ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою,

Валерій КОСТИЛЬОВ