МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ

 

В И Т Я Г з Н А К А З У

 

начальника Чернігівського районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

15.11.2023 м. Чернігів                                                          №567

 

 

Про продовження строку проведення загальної мобілізації та призов військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації, в особливий період

 

 

На виконання Указу Президента України від 06.11.23 року №735/2023“Про продовження строку проведення загальної мобілізації, наказу начальника Чернігівського обласного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 14.11.2023М6, відповідно до законів України “ Про військовий обов'язок і військову службу ” та “ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію ” та з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави наказую:

 

1. У період з 16.11.2023 року по 14.02.2024 року протягом 90 діб провести на території Чернігівського району в обсягах, визначених мобілізаційним планом, призов військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації, в особливий період.

 

2. Призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період підлягають військовозобов’язані громадяни України, віком від 18 до 60 років, які не мають права відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації у випадках, передбачених статтею 23 Закону України “ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію ”.

В першу чергу призиваються військовозобов’язані, які виявили бажання в добровільному порядку бути призваними на військову службу під час мобілізації, в особливий період та безробітні.

 

3. Усі громадяни, які перебувають на військовому обліку в Чернігівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки та підлягають призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період, зобов’язані прибути за викликом до Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресами, у час і терміни, що визначені в повістках, мобілізаційних розпорядженнях та розпорядженнях Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Військовозобов’язані, які не отримали повісток щодо їх виклику до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, зобов’язані прибути до Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 20листопада 2023 року та мати при собі військовий квиток, обліково-послужну картку, мобілізаційне розпорядження та документи, які посвідчують особу.

 

4. Військовозобов’язані, які перебувають на військовому обліку в інших районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та тимчасово перебувають на території району (міста) у зв’язку з роботою або іншими обставинами, зобов’язані прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку.

 

5. Зміна місця проживання військовозобов’язаним без дозволу начальника Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки забороняється.

 

6. Органам державної влади, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, підприємствам, установам, організаціям, навчальним закладам усіх форм власності незалежно від їх підпорядкування, житлово-експлуатаційним організаціям та домовласникам організувати і забезпечити в установленому порядку:

відклик військовозобов’язаних з відряджень для забезпечення їх своєчасного прибуття за викликом до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки;

вручення заброньованим військовозобов’язаним посвідчення про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період;

здавання до Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відомостей про вручення заброньованим військовозобов’язаним посвідчень про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період та посвідчень, які не вручені;

своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу під час мобілізації, в особливий період до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для їх перевезення та прибуття на збірні пункти та у військові частини;

контроль за виконанням правил військового обліку військовозобов’язаними та проходженням ними медичного огляду;

роботу системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів;

охорону громадського порядку під час проведення оповіщення, збору і поставки мобілізаційних ресурсів до збірних пунктів та військових частин;

дотримання законодавства з питань соціального та правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей щодо осіб, які призиваються на військову службу під час мобілізації, в особливий період;

розшук громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку;

постійне інформування населення про хід призову громадян на військову службу під час мобілізації, в особливий період;

залучення громадських та волонтерських організацій щодо надання допомоги у проведенні призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період.

 

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за Заступником начальника-начальником мобілізаційного відділення Чернігівського РТЦК та СП.

 

8. Наказ оголосити в засобах масової інформації та довести до органів державної влади, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів згідно з розрахунком розсилки.

 

 

Начальник Чернігівського районного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки

полковник О. САПОН 

 

Згідно з оригіналом:

Начальник відділу офіцерів запасу і кадрів Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

капітан                                                                                             О.ОВСІЄНКО