Шановна Любецька громадо! Сердечно вітаю Вас із Новим роком!

 

   Прийдешній Новий рік в Україні буде зовсім іншим ніж попередні. Темні гірлянди, похмурі ялинки, без святкових салютів і гучних святкувань. Та у душі іскриться вогник надії на Перемогу.

   Цей рік став особливо важким для нашої країни,  адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

   У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає. Я вірю що справдяться наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

   Нехай же новорічні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Хай в році прийдешньому буде вдосталь усього: тепла, світла, обіймів, часу! Часу на родину, часу на мандрівки, часу працювати й радіти життю. Хай перемога ввірветься до нас, щоб щасливі були всі дні!

   Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, впевненості у майбутньому, любові і затишку в оселях, достатку і благополуччя!

   Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим 2024 роком!

   Перемога буде нашою! Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою, селищний голова Валерій КОСТИЛЬОВ!