Фото без опису

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності. Чергова офлайн зустріч представників влади, служби зайнятості, соціальних партнерів, місцевих роботодавців, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій за «круглими столом» відбулася в Борзнянській міській раді. Йшлося про можливості та послуги для переселенців та ветеранів війни.

За словами директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник, адаптуватися на сучасному ринку праці та працевлаштуватись цим категоріям громадян допоможе низка безкоштовних сервісів та послуг, серед них: підбір роботи, залучення до тимчасової зайнятості, навчання новим професіям, зокрема шляхом надання ваучера, гранти на створення або розвиток власної справи тощо. Для роботодавців діють компенсаційні програми за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій та за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю.

Як працюється сільгоспвиробникам в умовах воєнного стану і чи створюють вони нові робочі місця, фахівцям служби зайнятості розповів керівник ТОВ «Борзнаагроптахопродукт» Іван Іваній – успішний аграрій, чиє ім’я відоме далеко за межами Борзнянщини. За його словами, основним видом діяльності підприємства є виробництво борошномельно-круп’яної продукції, а це - борошно, пшоно, пшенична, кукурудзяна, гречана, ячнева, перлова крупи. «Борзнаагроптахопродукт» також виготовляє олію, комбікорми для птиці, розводить птицю та продає підрощений молодняк (курчат м'ясо-молочної породи та бройлерів), надає послуги з переробки зернових культур, заготовляє та реалізує дрова населенню. Незважаючи на нинішній скрутний та неспокійний час, підприємство продовжує працювати, виробляти українську продукцію і створювати нові робочі місця, забезпечуючи роботою місцевих жителів. Так, цього року за сприяння служби зайнятості на ТОВ «Борзнаагроптахопродукт» було працевлаштовано трьох безробітних апаратниками круп'яного виробництва.

Є запитання? Звертайтеся на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості