Фото без опису

Шановні мешканці та гості Любецької територіальної громади!

Щороку, в другу неділю травня, ми відзначаємо День матері! Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя, це чудова можливість висловити свою любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх доброту, підтримку.

 

У дні війни, як ніколи, розуміємо цінність життя, і з особливою вдячністю і любов’ю вшановуємо тих, чиє материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога.

 

Щиро вдячний матерям, які виховали справжніх синів і дочок України – відданих своїй державі та народу, відповідальних, сильних духом, до кінця вірних громадянському й військовому обов’язку! Дякую дружинам, котрі разом із дітьми чекають на рідних людей вдома. Дякуємо за вашу жертовність, стійкість і патріотизм, а також величезну силу духу!

 

Низько схиляю голову перед Вами – Матерями, які, на жаль, не дочекалися з війни своїх синів та доньок. Хочу подякувати Вам за те, що народили і виростили справжніх Героїв, які не озираючись назад, знаючи всі наслідки для свого здоров’я і життя, пішли захищати нашу країну, нашу громаду. Вони є прикладом мужності для молоді і багатьох дорослих людей. Вічна пам’ять нашим Героям!

 

Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього – благословення!

 

З повагою, Валерій КОСТИЛЬОВ!