«Пакунки тепла» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

В рамках реалізації  проєкту  «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику», який впроваджується ЮНІСЕФ та громадською організацією «Ліга соціальних працівників України» на території Любецької громади відбулося вручення «Пакунків тепла».

В рамках співпраці фахівця із соціальної роботи Ліги соціальних працівників України, який безпосередньо працював із родинами та вирішував проблемні питання спільно з представниками органів місцевого самоврядування 2 сім’ї, в які повернуто дітей з інтернатних закладів, отримали подарункові бокси.

Нехай у цей складний час  для держави наші діти не відчувають дискомфорту від перебоїв зі світлом та теплом. Ми не всесильні, але з нами легше! Все буде Україна !!!