ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ !

Ріпкинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області запрошує до співпраці волонтерів пробації.

с. Клонів - проблема з питною водою, але вихід знайдено!

Голова селищної ради В.М. Костильов постійно зустрічається із жителями громади, щоб особисто поспілкуватися з ними, почути їхні хвилювання і турботи.    Сьогодні, 24 червня, відвідав село Клонів, де всього чотири  садиби.

Ріпкинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє!

Ріпкинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє, що по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) отримано інформаційне повідомлення від 27 травня 2021 року № 2021.2582-fup1 стосовно виявлення Salmonella E